Co słychać w stolicy Małopolski?

Wśród licznych województw w kraju, Kraków wyróżnia się zarówno w obszarze kultury i rozrywki, ale też na licznych odmiennych obszarach. Zaczyna być regionem otwartym do życia. Zmiany, jakie dotknęły miasto w ostatnich latach dają poczucie, że miasto naprawdę idzie do przodu.
Dobre nowości w mieście.
Co godnego pochwały wypracowano w trakcie niedawnego czasu? Wielość napraw i nowości inwestycyjnych jest duża. Bardzo pomogły w tej materii dotacje EU, z których Kraków niemało korzysta. Szybkie działanie w zakresie pozyskiwania dotacji spowodowały, że małopolska wzbogaciła się o następne drogi, nowoczesne autobusy komunikacji miejskiej, oraz potrzebne miejsca użyteczności publicznej.
Niemałe zmiany nie są widoczne dla standardowego mieszkańca. Nie znaczy to mimo wszystko, że nie istnieją. Zazwyczaj ignorujemy historie, które nie są bezpośrednio z naszymi potrzebami połączone. Typowemu obywatelowi Krakowa wydaje się, że w mieście zbyt mało się robi. Podczas gdy Kraków rozrasta się z każdym dniem. Zmiany w zakresie gospodarki odpadami, budowie i modernizacji sieci wodociągowej, budowa ekranów przeciw hałasowi to tylko niektóre zmiany, jakie umożliwiają mieszkańcom pełniej oraz bardziej komfortowo funkcjonować. Miasto rozwija się też w zakresie możliwości rozrywkowych. Wartość Krakowa idzie w górę dzięki takim inwestycjom jak: centrum konferencyjne ICE czy rewitalizacja Huty. takie miejsca inspirują turystów do odwiedzin.
Rozpoczynane przez radnych akcje nie tyczą się jedynie ścisłego środka miasta, ale również są połączone z całym regionem. Wobec tego lepiej nie uskarżać się tylko zauważyć zmiany w które obrósł Kraków.
Następne lata – jeśli będzie możliwość utrzymania szybkości zmian – umożliwią miastu zostać zachwycającą metropolia.
Majchrowski działania