Odpoczynek z partnerem lub z kumpelą?

Wakacje z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Wobec tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa czy Twoi wariaccy i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć walory oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – zalety
Jeżeli ferie są na plaży, na kempingu lub też analogicznych okolicznościach – dużo osób zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimś tematem. To także całe bez liku imponującego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w ostateczności towarzysze są bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – atuty
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak niekiedy niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco klarowne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o bez zarzutu gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.